
Комплект блок і кабель зарядні HOCO N29 Triumph Type-C to Type-C charger set білий
499 ₴
- Немає в наявності
- Код: 109419
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Hoco N29 Triumph — зарядний пристрій на два виходи Type-C 35 W, EU штекер, набір із кабелем для Type-C на Type-C
Потужність на виході одного з роз'ємів може досягати 35 Вт. Адаптер підтримує швидке заряджання за протоколами PD, PPS, QC, FCP і AFC, обладнаний багаторівневою системою захисту
1. Матеріал: вогнетривкий PC.
2. Вихід:
Type-C 1/2-35W (для PD/для PPS/для QC/для FCP/для AFC).
Загальний вихід: Type-C1 + Type-C2 = 17.5 W + 17.5 W.
3. EU штекер.
4. Розмір: 74*45*28 мм. Вага одного зарядного пристрою: 61.3г. Вага набору з кабелем: 85.3г.
5. Набір із зарядним кабелем 1 м для Type-C
Штрих код 6931474782205
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Адаптер |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 3.3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 35 Вт |
| Потужність | 35 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина | 74 мм |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кабель в комплекті | Type-C to Type-C |
| Бренд | HOCO |
| Сила струму (А) | 3.0 A |
| Швидка зарядка QC|PD | Да |
| Доп. роз'єми | Type-c |
| Зарядка за технологією QI | Немає |
| Показник заряду | Без показника |
| Потужність (W) | 35W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴






