
Зарядний комплект HOCO C102A + кабель Type-C Fuerza four-port charger 4USB
399 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 109294
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Адаптер сетевой HOCO Fuerza four-port charger C102A 4USB + Type-C Cable
тип - Зарядный комплект, блок с кабелем. Адаптер сетевой со шнуром
Бренд HOCO
В комплекте Type-C Cable
Серия Fuerza four-port charger C102A
Порты 4USB
Мощность 28,5W
Сила тока 3A
Белый цвет
Штрих код 6931474777744
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 28.5 Вт |
| Потужність | 28.5 Вт |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Ємність акумулятору | 0 мА/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кабель в комплекті | Type-c |
| Бренд | HOCO |
| Сила струму (А) | 3.0 A |
| Швидка зарядка QC|PD | Да |
| USB для зарядки | 4USB |
| Доп. роз'єми | Без дод. роз'ємів |
| Зарядка за технологією QI | Немає |
| Показник заряду | Без показника |
| Потужність (W) | 28.5W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴








