
Адаптер автомобільний - зарядне металічне BASEUS Square metal QC3.0 2 USB 30W 5A CCALL-DS01 2 виходи чорне
452 ₴
448 ₴
- В наявності
- Код: 101746
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Baseus Square Metal QC 3.0 30W 2USB — автомобільний зарядний пристрій, оснащений 2 вихідними роз'ємами USB з підтримкою швидкого заряджання.
Основні характеристики:
- номінальна вхідна напруга: 12–24 В;
- 2 вихідні роз'єми USB;
- дозволяє заряджати 2 гаджети одночасно;
- підтримує швидку зарядку;
- сумарна вихідна потужність: до 30 Вт;
- оснащений LED-підсвічуванням;
- чип інтелектуального захисту;
- корпус з алюмінієвого сплаву.
Підходить до всіх автомобілів
Зарядний пристрій є універсальним і може використовуватися в будь-якій машині: легковій, сімейному мікроавтобусі, вантажівці тощо. Нековзна конструкція зберігає з'єднання навіть під час руху на нерівній дорозі або при різкому гальмуванні.
Можливості заряджання
Baseus Baseus Square Metal QC 3.0 30W 2USB підходить для зарядки смартфонів, планшетів та інших невеликих гаджетів. 2 роз'єми із сумарною потужністю до 30 Вт та підтримкою протоколів швидкої зарядки дозволяють заряджати ваші пристрої швидко та ефективно: до 50% заряду акумулятора за 30 хвилин.
LED-підсвічування позначає робочий статус адаптера живлення та полегшує пошук роз'єму у темряві.
Захисні властивості
Вбудована інтелектуальна система розпізнає підключений пристрій та регулює подачу енергії, оберігаючи ваші гаджети від надлишку струму або напруги, високих температур та короткого замикання.
Стійкий до корозії та подряпин алюмінієвий корпус гарантує тривалий термін служби.
Артикул CCALL-DS01
id nc-20753 tuv-06253 up-000001746
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Для пристроїв | HTC, Samsung, Apple, Nokia, Sony Ericsson, Motorola, Sony, Xiaomi |
| Підключення пристрою | 2 USB роз'єми |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Baseus |
| Напруга живлення | 12 В |
| Номінальна сила струму | 5 А |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кабель в комплекті | Без кабелю |
| Бренд | Baseus |
| Сила струму (А) | 5A |
| FM трансмітер | Немає |
| Швидка зарядка QC|PD | Да |
| USB для зарядки | 2USB |
| Доп. роз'єми | Без дод. роз'ємів |
| Показник заряду | LED Індикатор |
- Ціна: 448 ₴






