-4%

Селфи-монопод PRODA PP-P6 |3,5mm|
270 ₴
260 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 100681
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Селфи-монопод PRODA PP-P6 - с кабелем 3.5mm голубой
Proda - суб бренд Remax
Подключение к телефону - проводное - через кабель со стандартным штекером 3.5 мм - в аудиоразъём
Оснащен зеркалом
Длина в сложенном состоянии - всего 13.5 мм
Голубой цвет
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remax |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Монопод |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 670 мм |
| Максимальне навантаження | 1 кг |
| Кількість секцій | 3 |
| Довжина у складеному стані | 135 мм |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Remax |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴





