
Електрочайник Xiaomi Electric Glass Kettle Bhr7423eu скляний
1 538 ₴
1 464 ₴
- В наявності
- Код: 12851
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Електрочайник Xiaomi Electric Glass Kettle Bhr7423eu
- Світлодіод — індикація роботи
- 1,7 л — велика місткість
- Боросилікатне скло
- Світлодіодний екран
- Вихідна потужність 2200 Вт.
- Відкриття кришки в один дотик
- Знімний фільтр
З легкістю справляєтеся з великими зустрічами — Великий і надійний об'єм 1,7 л.
Боросилікатне скло. Питева вода високої якості.
Завдяки високоякісному та міцному матеріалу він стійкий як до холоду, так і до спеки. Кип'ятіть воду спокійно та незалежно від обставин.
Світлодіодний дисплей — Індикатор нагрівання
Інтуїтивно зрозумілий світлодіодний індикатор повідомляє вас, що чайник працює.
Висока вихідна потужність 2200 Вт. Для кожного кип'ятіння потрібно лише 5 хвилин.
Ефективне нагрівання води означає брак витрати часу
Кришка відкривається одним дотиком — легко відкривається однією рукою
Ергономічна ручка дає змогу відкривати однією рукою, запобігаючи опікам парою та полегшуючи наливання.
Знімний фільтр — Найкраща якість води
Фільтр високої щільності тонко фільтрує домішки, забезпечуючи чистішу воду, і знімається для легкого очищення.
Вдосконалений термостат — Рівномірне нагрівання води
Термостат із модернізованою потовщеною алюмінієвою нагрівальною пластиною забезпечує рівномірний розподіл тепла та робить питну воду здоровішою.
Чотириразовий захист електроживлення для вашого спокою
Номінальна потужність 1850-2200 Вт
Місткість 1,7 л
Вага нетто 1,2 кг
Розміри продукту
221×142×243 мм
Комплект постачання:
- Чайник
- База
- Інструкція користувача
Артикул BHR7423EU, MJDSH05FD
id ci-994151
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 262 мм |
| Ширина | 158 мм |
| Вага | 1.2 кг |
- Ціна: 1 464 ₴





