Свічка запалювання Brisk Super BR12YC — 1K (1 шт.)
Свічка запалювання з мідним центральним електродом.
Один заземлювальний і центральний електрод із високою теплопровідністю. Наконечник ізолятора забезпечує ідеальну роботу за низького навантаження. Велика кількість застосунків дає змогу використовувати їх у більшості двигунів і транспортних засобів у всьому світі.
Підходить для авто:
Мото 4T 16 кл. довга різь
Артикул BR12YC - (1523) - 1K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип свічки | Одноелектродна |
| Матеріал електрода | Мідь |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | BRISK |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | BR12YC |
| Сумісність з маркою | Lancia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Brisk |
| Різьба | M 12x1,25 |
| Візерунок між електродами | 0,6 |
| Рекомендований момент затягування | 15-20 Nm |
| Прокладка/знищувач | P - Щільна шайба |
| Прокладка/ущільнювач | P - Ущільнювальна шайба |
| Розмір нарізної частини | 16 мм |
| Інтервал | max 30.000 км |
| Розмір нарізної частини | 16 мм |
| Зазор між електродами | 0,6 |
| Рекомендований момент затягування | 15-20 Nm |
| Інтервал | max 30.000 км |
| Різьблення | M 12x1,25 |
| Довжина різі | 19 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 89 ₴





