
Монітор Xiaomi Monitor A22i (ELA5230EU)
3 899 ₴
- В наявності
- Код: 12927
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Монітор Xiaomi Monitor A22i (ELA5230EU)
Бренд: Xiaomi
Тип: Монітор
Діагональ екрана, дюймів: 21,45
Тип РК-матриці: VA
Формат зображення: 16:9
Роздільна здатність, точок: 1920x1080
Час реакції, мс: 6
Кут огляду, гір/крут: 178/178
Тип системи підсвічування: WLED
Максимальна яскравість, кд/м2: 250
Контрастність (динамічна контрастність): 3000:1
Глибина кольору: 8 бит
Покриття екрана: антивідблискове
Частота оновлення, Гц: 75
Інтерфейси відеосигналу
HDMI: є
VGA (D-sub): є
Споживана потужність, Вт: 24/0,3
Розміри, мм: 493 x 165 x 376
Вага, кг: 2,2
Підтримка VESA-кріплення: + (VESA 75)
Примітки: Можливість нахилу. Безрамкова конструкція
id ci-00
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Тип | РК-монітор |
| Діагональ екрану | 21.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | VA |
| Широкоформатний екран | Так |
| Формат екрану | 16:9 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Частота поновлення | 75 Гц |
| Розміри | |
| Ширина | 539.2 мм |
| Висота | 419.5 мм |
| Глибина | 181.2 мм |
| Вага | 2.7 кг |
- Ціна: 3 899 ₴






