
Зарядний пристрій USLION BK-389 4 виходи USB блок швидкого заряджання QC 3.0 чорний
399 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 12978
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Зарядний пристрій USLION BK-389 4 виходи USB блок швидкого заряджання QC 3.0 чорний
Тип — зарядний адаптер, блок живлення, Мережевий зарядний пристрій
Виходи 4USB
Сила струму 3.1A — сумарно
Потужність 18 ватів
Чорний колір
Повна назва — Мережевий зарядний пристрій для телефона QC3.0 4xUSB USLION US0167 (BK-389)
id ser-201123
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Uslion |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Потужність | 18 Вт |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Ємність акумулятору | 0 мА/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кабель в комплекті | Micro USB |
| Бренд | HOCO |
| Сила струму (А) | 2.4 A |
| Швидка зарядка QC|PD | Немає |
| USB для зарядки | 2USB |
| Доп. роз'єми | Без дод. роз'ємів |
| Зарядка за технологією QI | Немає |
| Показник заряду | Без показника |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴







