
Накопичувач SSD WD Blue SN580 1 TB M.2 PCIe 4.0 NVMe WDS100T3B0E
14 800 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 12999
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Накопичувач SSD WD Blue SN580 1TB M.2 PCIe 4.0 NVMe WDS100T3B0E
Вашій високопродуктивній ігровій системі потрібен високопродуктивний сховище. Серія твердотільних накопичувачів створена для забезпечення продуктивності PCIe класу ентузіастів завдяки 8-канальному контролеру, який повністю розкриває потенціал 3D флешпам'яті BiCS Flash.
Ця нова серія твердотільних накопичувачів класу "ентузіаст" пропонує місткість 1 ТБ у форм-факторі M.2 2280, що підходить як для настільних, так і для мобільних ПК.
|
Тип |
внутрішній |
|
Призначення |
для ПК, для ноутбуків |
|
Місткість |
1 ТБ |
|
Форм-фактор |
M.2 |
|
Інтерфейс M.2 |
PCI-E 4.0 |
|
Тип пам'яті |
TLC |
|
Зовнішня швидкість записування |
4150 МБ/с |
|
Зовнішня швидкість зчитування |
4150 МБ/с |
|
Ударостійкість за роботи |
1500 G |
|
Наработка на отказ |
1.5 млн. ч |
|
Розміри (ШхГхТ) |
22x80 мм |
Артикул WDS100T3B0E
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Інтерфейс | PCI Exspress 4.0 x4 (0) |
| Сумісність інтерфейсу | PCI Express 4.0 x4, PCI Express 5.0 x4, PCI Express Sata, PCI Express 3.0 x4 |
| Зовнішня швидкість передачі даних | 4150 Мб/сек |
| Внутрішня швидкість передачі даних | 4150 Мб/сек |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80.15 мм |
| Ширина | 22.4 мм |
- Ціна: 14 800 ₴




