
Зарядний пристрій на 4 USB-порти QC-04 сумарно 6.2A
275 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 33026
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Зарядний пристрій на 4 USB-порти QC-04 сумарно 6.2A
Тип: Блок живлення, мережевий зарядний пристрій
Універсальний зарядний пристрій на 4 USB-порта.
Заряджання обладнане 1 портом Quick Charge QC3.0. Три інші порти максимально видають по 2.1 А кожен.
Зарядка сумісна з усіма телефонами, планшетами та іншими ґаджетами. Вона не пошкодить ні пристрій, ні його акумулятор. Заряджання обладнане спеціальним смарт-чипом, автоматично визначає оптимальний струм, який може прийняти телефон або планшет без шкоди для акумулятора. Також заряджання обладнане смарт-чипами від перегрівання та короткого замикання.
Комплектація: зарядний пристрій (блок живлення в розетку)
Артикули можливі QC-04, AR430 AR630 AR830, QC-405
id se011022 atr-01000009000000006189
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | QCT |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 6.2 А |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Потужність | 18 Вт |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275 ₴






