
Зарядний пристрій — адаптер живлення мережевий HOCO C108A Leader 2 порти USB-C 35 W
436 ₴
- Немає в наявності
- Код: 33043
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Блок живлення — ЗЗП HOCO C108A Leader 2Type-C/PD35W
Тип — мережевий зарядний пристрій Адаптер живлення мережевий, зарядний блок
Бренд HOCO
Модель C108A Leader
Виходи 2 Type-C
Підтримка PD
Потужність 35W
Адаптер живлення мережевий HOCO C108A Leader dual port (виходи 2C) 35W зарядний блок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 3.3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 35 Вт |
| Потужність | 35 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кабель в комплекті | Без кабелю |
| Бренд | HOCO |
| Сила струму (А) | 3.0 A |
| Швидка зарядка QC|PD | Да |
| Доп. роз'єми | Type-c |
| Зарядка за технологією QI | Немає |
| Показник заряду | Без показника |
| Потужність (W) | 35W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 436 ₴









