
Зарядний комплект HOCO C126a Pure power three-port 40 W з кабелем USB-C — USB-C
449 ₴
- Немає в наявності
- Код: 33058
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Зарядний комплект HOCO C126a Pure power three-port 40 W з кабелем USB-C — USB-C
ТИП — Сзу, Адаптер мережевий, блок живлення
Особливість 3 виходи — 1USB и 2Type-C
Бренд HOCO
Модель C126a
Потужність сумарна 40 Вт
Колір білий
У комплекті кабель Type-C to Type-C
Штрих код 6931474798749
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 4 А |
| Сила вихідного струму | 2.4-10 А |
| Вихідна потужність | 40 Вт |
| Потужність | 40 Вт |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴




