Зарядний пристрій WK WP-U125 33 W (4 порти USB-A) 33 вата біле
Зарядний пристрій, компактний і потужний адаптер для швидкого заряджання 4 пристроїв одночасно
Переваги:
-
Мініатюрний, потужний адаптер для швидкого заряджання
-
Конструкція з 4 портами USB-A дає змогу одночасно заряджати 4 пристрою
-
Висока потужність 33 Вт, підходить для мобільного телефона/планшета/ноутбука/ ігрової консолі
-
Також підтримує режим малого струму, може заряджати навушники та розумний годинник
-
7 рівнів захисту — захист від перезаряджання, розряджання, перенапруги, перегрівання, перевантаження за струмом, короткого замикання й електромагнітного поля забезпечує повний захист як аксесуара, так і телефона
Характеристики:
- Сумісність: універсальна
- Роз'єми: USB — 3 штуки
- Потужність: 33 Вт
- Стандарт швидкою заряджання: Power Delivery, QC 3.0
Штрих код 6941027616512
id dc-00
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WK |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 33 Вт |
| Потужність | 33 Вт |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Тримач/підставка для | Телефону |
| Автомобільне кріплення | True |
| USB-порт | True |
| Ширина захвату | 86 |
| Кріплення | На дефлектор |
| Матеріал | Пластик |
| Тип тримача | Універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴





