
Зарядний пристрій Baseus 65 W GaN3 Pro + кабель 100 W USB Type C white CCGP050102
1 299 ₴
- Немає в наявності
- Код: 33131
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Зарядний пристрій Baseus 65 W GaN3 Pro + кабель 100 W USB Type C white
Блок живлення з кабелем, набір
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN3 Pro 2C+U 65W EU від виробника Baseus,
- Кількість портів: 3
- Кабель у комплекті: Да
- Тип швидкого заряджання: Power Delivery (USB-PD) , Quick Charge 4.0/4.0 plus
- Бренд: Baseus
- Тип роз'єму: USB Type-A , USB Type-C
- Сила струму, А: 5
- Потужність, Вт: 65
- Гарантія, місяців: 6
Артикул CCGP050102
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 5 А |
| Сила вихідного струму | 5 - 8 А |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Потужність | 65 Вт |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴





