IP-камера Yi Home 2K Pro YYS.62121
2K Super Clear Video& Image Quality: Переглядайте кожну подію 2K якості, щоб ви точно бачили, що відбувається всередині вашого будинку.
Оновлена версія
Роздільна здатність — 3 мільйони пікселів, роздільна здатність до 2304 x 1296, для чіткості під кожним кутом.
Інтелектуальне виявлення ШІ:
хмарне сховище YI постачається з новітніми можливостями розумного ШІ, які можуть точно розрізняти людину, транспортний засіб або тварину та неабияк знизити помилкові тривоги (нижна передплата)
Покращене нічне бачення: Обладнаний 940-нм інфрачервоним світлом, високочутливим датчиком зображення й об'єктивом із великою діафрагмою F1.9, домашня камера YI 2K знімає докладні зображення навіть в умовах слабкого освітлення.
Локальна SD-карта та хмарне сховище: зберігайте свої дані та записи локально за допомогою додаткової SD-карти (не входить до комплекту) або в хмарі.
YI Cloud пропонує циклічний запис без обмеження пам'яті, тому, навіть якщо ваша камера украдена або пошкоджена, ваші кадри однаково будуть безпечні та доступні в хмарі.
Сумісність з Alexa: використовуйте голосову команду, щоб увімкнути камеру YI для домашньої безпеки або переглянути пряму трансляцію камери на Echo Show або будь-якому екранному пристрої Alexa.
Розміри паковання Д x Ш x В 14,8 x 8,9 x 8,4 сантиметра
Вага паковання 0,29 кг
Бренд YI
id kol-00
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yi Home |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Корпусний |
| Застосування | Внутрішня |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.7" |
| Роздільна здатність (Мп) | 3 |
| Формат стиснення | H. 265, H. 264, H.264+/H.264, H.265+/H.265 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | Програмне |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 9 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 5 В |
| Вага | 135 г |
| Гарантійний термін | 6 міс |
- Ціна: 1 794 ₴











