Зарядний пристрій блок HOCO N31 100 W USB-C 4 виходи
Тип — блок живлення, ЗЗП
HOCO N31 Leader GaN/100W/1USB+3Type-C
- Підтримка швидкого заряджання
- Стандарт PD
- Потужність 100 ватів
Гарантія 12 міс.
- Тип підключення — 3 порти USB-C (PD)
- 1 порт USB-A
- Бренд Hoco
- Тип — Мережеве ЗП, Адаптер зарядний
- Протокол заряду PD25W
Артикул
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 5 А |
| Сила вихідного струму | 5 - 8 А |
| Вихідна потужність | 100 Вт |
| Потужність | 100 Вт |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 638 ₴



