
Мінішвабра Mini Mop A19 з віджиманням
330 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 33313
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Мінішвабра Mini Mop A19 з віджиманням
Матеріал: ABS-пластик + губчаста насадка;
Підходить для миття підлоги, кухні, скла, обідніх столів і стін;
Розміри:
24 см у складеному вигляді;
27 см у розкладеному вигляді;
ширина насадки — 15 см.
Портативна та зручна мінішвабра — дуже практичний інструмент для швидкого прибирання. Вона добре поглинає зайву вологу та свіжі забруднення. Насадка обертається на 180 градусів, тому навіть важкодоступні місця будуть чистими.
Також мінішвабра обладнана механізмом віджимання зайвої рідини, що забезпечить чистоту без зайвої вологи та розводів.
id yul-231223 nc-45665
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Швабра з губкою-валиком |
| Основне призначення | Універсальне, Для підлоги, Для вікон, Для стін |
| Матеріал насадки | Поліпропілен |
| Наявність механізму віджиму | Є |
| Тип ручки | цілісна |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Колір | Білий |
| Комплектація відром | Немає |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Довжина насадки | 37.5 см |
| Висота насадки | 15.2 см |
| Довжина ручки | 124.6 см |
- Ціна: 330 ₴









