
Зарядка бездротова для годинника QI HOCO for iWatch CW36 0.4A 2W чорна
550 ₴
- Немає в наявності
- Код: 33377
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Зарядка бездротова для годинника HOCO portable wireless charger for iWatch CW36 0.4A/2W
Бездротовий зарядний пристрій для годинника Apple Watch
|
Потужність 2 вати
Сила струму 2 ампери
id tuv-00
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Призначення | Для розумних годин |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Бездротовий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 0.4 А |
| Потужність | 2 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Ні |
| Функція бездротової зарядки | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴






