
АЗП Baseus Digital Display U+U 24W сірий CCBX-0G
484 ₴
- В наявності
- Код: 33518
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
АЗП Baseus Digital Display CCBX-0G
| Виробник : |
Baseus |
| Тип: |
Автомобільний зарядний пристрій |
| Вхідне підключення: |
автомобільний прикурювач |
| Вихідна напруга, В: |
5/9/12 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Для пристроїв | HTC, Samsung, Apple, Nokia, Sony Ericsson, Motorola, Fly, Garmin, Asus, Vertu, HP, GoClever, Prestigio, ViewSonic, Zopo, Sony |
| Підключення пристрою | 2 USB роз'єми |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Baseus |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Номінальна сила струму | 12 А |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 484 ₴






