
Нагрівальний мат двожильний Easytherm EMF 6.00
10 100 ₴
- В наявності
- Код: 20074
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Двожильні нагрівальні мати EasyTherm EMF розроблені спеціально для монтажу під ламінат або паркетну дошку. Товщина мата всього 3 мм. Монтаж здійснюється безпосередньо під ламінат або паркетну дошку, без будівельний сумішей. Регулювання температури підлоги відбувається за допомогою електронного терморегулятора з датчиком температури. Гарантія 10 років.
Мат складається з двожильного кабелю та сітки, яку можна розрізати та повертати для обігріву ділянки потрібної форми. Докладніше про процес монтажу можна прочитати в інструкції для користувача.
Особливості нагрівального мату:
- Мат в алюмінієвій фользі — дозволяє рівномірно розподіляти тепло по всій поверхні та посилювати тепловіддачу. Таким чином, підвищується рівень ККД.
- Ізоляція нагрівальних елементів тефлоном — цей матеріал має високий рівень термостійкості.
- Високий клас захисту IP67 — захист від проникнення від пилу та вологи під оболонку нагрівального кабелю.
Технічні дані:
| Напруга мережі | 230 В |
| Питома потужність | 160 Вт/м² |
| Товщина кабелю | 3 мм |
| Макс. робоча температура | 80 °С |
| Клас захисту | IP 67 |
| Ізоляція нагрівальних провідників | Тефлон (FLUON ETFE) |
| Захисний екран | Алюмінієва фольга + скловолокно |
| Зовнішня ізоляція | Армована фольга |
| Кабель для підключення до мережі | 2 м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EasyTherm |
- Ціна: 10 100 ₴





