
Нагрівальний мат двожильний Easytherm EMF 1.00
2 700 ₴
- В наявності
- Код: 20066
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Нагрівальний мат двожильний Easytherm EMF 1.00 — розроблений спеціально для монтажу під ламінат або паркетну дошку.
Товщина мата всього 3 мм. Монтаж здійснюється безпосередньо під ламінат або паркетну дошку, без будівельних сумішей.
Регулювання температури підлоги відбувається за допомогою електронного терморегулятора з датчиком температури.
Бренд: Easytherm
Тип кабеля: Двожильний
Тип встановлення: Сухий монтаж під ламінат
Тип: Тепла підлога. Нагрівальний мат
Призначення: під підлогові покриття
Потужність, Вт: 160
Питома потужність за 230 В, Вт/м2: 160
Номінальна напруга, В: 230
Площа укладки, м2: 1
Довжина секції, м: 2
Ширина мата, м: 0,5
Товщина мата, мм: 3
Характеристики нагрівального кабелю
Кількість жил: 2
З'єднання: безмуфтове
Кабель живлення (холодний кінець) : 2 м
Екранування: алюмінієва фольга
Внутрішня ізоляція: тефлон FLUON ETFE
Питомий опір, Ом/м: 331
Температурні характеристики
Максимальна температура жили, °С: 80
Мінімальна температура монтажу, °C: 5
Потужність, Вт 160
Довжина установного дроту: 2 м
Електроживлення: 220 V
Країна-виробник: Латвія
Артикул EMF 1.00
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EasyTherm |
| Країна виробник | Латвія |
| Вид нагрівального кабелю | Зональний |
| Максимальна потужність | 160 Вт/м |
| Кількість жил | 2 |
| Екранований кабель | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Площа обігріву | 1 кв.м |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Ізоляція | Тефлон |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Потужність | 160 Вт/м.кв. |
- Ціна: 2 700 ₴



