
Зарядний пристрій Baseus Compact Quick Charger USB+Type-C 20W Білий (CCXJ-B02)
573 ₴
- Немає в наявності
- Код: 33614
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Зарядне мережеве Baseus CCXJ-B02 Compact Quick Charger PD+QC3.0 20W (1USB 3A) оснащено 2 портами - USB-C і USB-A, і завдяки технології, що використовується, забезпечує безпеку використання. Цей невеликий аксесуар сумісний з найпопулярнішою технікою - він, напевно, стане в нагоді не раз. Використовуйте цей зарядний пристрій, щоб заряджати пристрої до 3 разів швидше, ніж зазвичай. Продукт підтримує протоколи швидкого заряджання, наприклад, PD 3.0 та QC 3.0
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Потужність | 20 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.059 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 573 ₴








