Автомобільна попільничка Baseus Premium Car Ashtray прикрасить салон автомобіля й вбереже його від неприємних запахів.
Основні характеристики:
– обладнана тримачем для сигарети;
- має LED-підсвітку;
- розбірна конструкція;
- виготовлена з алюмінієвого сплаву та вогнестійкого матеріалу;
- Розмір: висота 105 мм, діаметр 65 мм.
Преміальний дизайн
Пепельниця з металевою поверхнею підходить будь-якому дизайну салону автомобіля. Кришка має невеликий вигин, завдяки якому зручно її відкривати. Виробник передбачив надійний тримач, у якому можна закріпити недоріжену сигарету, а також спеціальну панель для її тушкування.
Конструкція Baseus Premium Car Ashtray дає змогу повністю розібрати виріб, очистити та промити.
LED-підсвітка
Світлодіодне підсвічування вмикається автоматично, коли відкривається кришка. Це дуже зручно для використання попільнички вночі.
Надзвичайна стійкість
Аксесуар виготовлений з алюмінію та вогнестійкого матеріалу, що забезпечують стійкість до ударів, подряпин і високих температур, гарантуючи довгий термін експлуатації. Ущільнювач під кришкою запобігає поширенню диму.
Артикул CRYHG01-01
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип попільнички | Універсальна |
| Колір | Чорний |
| Підсвічування | Ні |
| Тримач для сигарети | Так |
| Діаметр нижньої частини | 65 мм |
| Діаметр верхньої частини | 65 мм |
| Висота | 105 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Baseus |
| Стан | Новий |
- Ціна: 799 ₴









