
Килимок Для мишки Xiaomi Miiw Solid Leather Mouse pad 900*400mm чорний
990 ₴
713 ₴
- В наявності
- Код: 34117
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Нижній шар складається з безлічі поліуретанових присосків, що забезпечують ідеальне зчеплення з гладкою поверхнею столу. Середній шар забезпечує жорсткість і пружність. Килимок триматиме форму в будь-якій ситуації. Зовнішній шар гладкий і матовий забезпечує ідеальне ковзання миші та високу швидкість реагування на дії користувача.
Однією з особливостей килимка є його щільне прилягання до поверхні завдяки силіконовій основі тильного боку виробу зі спеціальними мікроприсосками. Килимок завжди розташований рівно в тому самому місці, де ви його розташували.
Артикул 3205386
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiiiW |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал поверхні | Поліуретан, Шкіра |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.8 мм |
| Особливості | Сумісність з лазерною мишею, Сумісність з оптичною мишею |
- Ціна: 713 ₴









