Змінні насадки P1S6 білі набір 2 штуки для щіток Oclean X Pro/X/ZI/F1
Змінна насадка для зубної щітки Oclean X/Nne містить дві всесвітньо відомі ниткові марки DuPont і Pedex для підвищення довговічності головки щітки та забезпечення максимальної продуктивності очищення.
Змінна насадка для електричної зубної щітки Oclean X/X Pro/SE/Air/Ine, завдяки W-подібній структурі волосків, допоможе ефективно очистити зубний наліт навіть у важкодоступних міжзубних проміжках.
Змінна насадка P1S6 має напівкругову структуру ниток. Коефіцієнт округлості в 1.4 раза перевищує міжнародні стандарти.
Інноваційні щетинки DuPont Tynex Brilliance виходять унаслідок екструдування суміші нейлону й абразивного зерна. Вони адаптуються до форми зубів під час чищення, легко проникаючи в міжзубні проміжки та успішно видаляє бактеріальний наліт
Кожне поперечне переріз ниток виготовлене у формі алмазу, що збільшує щільність щетини та забезпечує глибше очищення. Комфорт, який ви відчуєте під час використання цих щетинок, є першокласним.
Розміщений на тильній стороні скребок із м'якого TPE матеріалу, завдяки своїй шорстковій поверхні — дасть змогу дуже ретельно очищати язик від бактерій, не травмуючи його. Насадку для зубної щітки рекомендується міняти що 2-3 місяці.
Основні атрибути | |
---|---|
Тип | Зубна електрощітки |
Вид запчастини | Насадка |
Виробник | Oclean |
Країна виробник | Китай |
Стан | Новий |
- Ціна: 680 ₴