Мережевий зарядний пристрій Borofone Bn10 USB і Type-C PD 65 W білий
Тип — зарядний пристрій, блок живлення — набір із кабелем
BOROFONE BN10 Sunlight — настінний зарядний пристрій
вихід USB-C 65 Вт і USB 22,5 Вт, вилка європейського стандарту, підтримка протоколів швидкого заряджання, комплектується кабелем USB-C — USB-C 100 Вт
1. Матеріал: вогнестійкий ПК.
2. Вихід:
USB-C — 65 Вт (для PD/для PPS/для QC/для AFC/для FCP). USB — 22,5 Вт (для PD/для QC/для AFC/для FCP/для SCP).
USB-C + USB = 45,0 Вт + 18 Вт
3. Вилка європейського стандарту.
4. Розміри: 98*46*28 мм. Вага одного зарядного пристрою: 96 г. У комплекті вага кабелю: 120 г.
5. До комплекту входить кабель швидкого заряджання USB-C — USB-C потужністю 100 Вт завдовжки 1 м.
Бренд BOROFONE
Модель — BN10
Порти 2 — USB-A, Type-C
Потужність 65W
EAN - 6974443388206
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 4 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Потужність | 65 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Ємність акумулятору | 0 мА/год |
- Ціна: 730 ₴











