
Маршрутизатор Mikrotik RB4011IGS+RM RouterBOARD with Annapurna Alpine AL21400
8 999 ₴
- В наявності
- Код: 38123
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Маршрутизатор Mikrotik RB4011IGS+RM RouterBOARD with Annapurna Alpine AL21400
MikroTik RB4011IGS RM Router — це пристрій, який забезпечить вам небувалу швидкість і ефективність роботи в мережі. Завдяки 10 портам RJ45 з пропускною здатністю 1000 Мбіт/с ви зможете передавати дані зі швидкістю світла, що особливо цінується під час використання програм, які інтенсивно використовують пропускну здатність. Цей роутер призначений для вимогливих користувачів, яким потрібна не тільки швидкість, а й стабільність і надійність. Тому технологічні рішення, використані в ньому, дадуть змогу підтримувати стабільний зв'язок навіть у складних умовах.
Віртуальна приватна мережа (VPN) — це тунель для зашифрованих даних, який повністю безпечний. Ніхто з людей, які не під'єднані до VPN, не зможе отримати до них доступ. Це рішення ідеально підходить скрізь, де передається конфіденційна інформація. Це особливо оцінять власники бізнесу, позаяк захист від кіберзлочинності є одним із стовпів успішного бізнесу.
Серія RB4011iGS+RM RB4011 — надзвичайно потужні маршрутизатори з десятьма гігабітними портами, інтерфейсом SFP+ 10 Гбіт/с і апаратним пришвидшенням IPsec за привабливою ціною!
RB4011 використовує чотириядерний процесор Cortex A15, такий самий, як і наш модуль RB1100AHx4 операторського класу. Пристрій постачається з 1 ГБ оперативної пам'яті, може забезпечити вихід PoE на порту 10 і постачається з компактним і професійно має міцний металевий корпус матового чорного кольору. RB4011iGS+ RM (модель Ethernet) містить два наконечники, які надійно фіксують пристрій у стандартному просторі 1U.
Основні особливості:
- 10 портів RJ45 1000 Мбіт/с
- 1 порт SFP+
- Потужний 4-ядерний процесор ARM Cortex A15
- 1 ГБ ОЗП
- Операційна система MikroTik RouterOS з унікальними можливостями
- Можливість встановлення в 19-дюймовій стоячній шафі
- MikroTik, роутер, RB4011IGS, пропускна здатність, процесор, RouterOS, швидкість, стабільність, надійність, мережа, SFP+, стійка.
- Вбудований процесор: Так
- Встановлена операційна система RouterOS
- Контроль напруги: Так
- Обсяг вбудованої пам'яті 1024 МБ
- Тактова частота процесора 1400 МГц
- Кількість ядер процесора: 4
- Вбудована пам'ять 0,5 ГБ
- Рівень ліцензії 5
- Флеш-носітелі
- - Контроль температури: Так
- Модель процесора Annapurna Labs Alpine AL21400
- Місткість стійки 1U
- Колір продукту: Чорний
- Світлодіоди: Так
- Можливість монтажу в стійку Так
- Вихідний струм 0,6 А
- Підтримка PoE: Так
- Робоча напруга: 57 В
- Споживана потужність: 33 Вт
- Тип живлення: постійний струм, PoE
- Ширина виробу: 228 мм
- Висота виробу 30 мм
- Глибина виробу 120 мм
- шифрування/безпека SHA-1; ША-256; 256-бітний AES; 128-бітний AES
- - Кнопка скидання: Так
- Діапазон температур (при експлуатації) — 40-70 °C
- швидкість передавання даних через локальну мережу Ethernet 100 Мбіт/с; 1000 Мбіт/с; 10 Мбіт/с
- Стандарти зв'язку IEEE 802.3at
- Тип інтерфейсу Ethernet Gigabit Ethernet
- Кабельна технологія 10/100/1000Base-T(X)
Артикул RB4011IGS+RM
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Країна виробник | Китай |
| Швидкість з'єднання | 1000 Мбіт/сек |
| Кількість LAN-портів (RJ-45) | 10 шт. |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet, SFP |
| Вбудований комутатор | Так |
| Режим моста | Так |
| Підтримка VPN-тунелів | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Провідний |
| Клас пристрою | Стаціонарний |
| Кількість WAN портів | 1 шт. |
| Антени WI-FI | Зовнішні, незнімні |
| Колір | Чорний |
| Загальні | |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 220В |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 228 мм |
| Висота | 30 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 8 999 ₴








