
Відеореєстратор HOCO DV2 Driving recorder з дисплеєм (1 камера)
1 690 ₴
- В наявності
- Код: 38127
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Відеореєстратор HOCO DV2 Driving recorder з дисплеєм (1 камера)
Відеореєстратор HOCO DV2 з дисплеєм надає надійне та високоякісне рішення для запису дорожніх пригод.
Надійність та зручність, ваші поїздки стануть більш безпечними та комфортними
Підтримка карт пам'яті 128G дозволяє зберігати великі обсяги відео.
Підтримує українську мову
Виробник: Hoco
Місткість акумулятора: 200 мА/год
Максимальна роздільна здатність відео: FullHD (1920x1080)
Роздільна здатність основної камери: 1080p, 30fps
Роздільна здатність додаткової камери: 720p, 30fps
Кут огляду камери: 140 °
Швидкість запису: 30 кадрів за секунду
Підтримка карток пам'яті: MicroSD до 128 ГБ
Розмір екрану: 2,45 дюйми
Вхід: Type-C 5В/1,5А
Довжина шнура 3.5 м
Розміри: 70×48×35 мм
Вага: 65 г
Артикул 6942007608176
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Кількість камер | 2 |
| Кількість мегапікселів камери | 2 Мп |
| Дозвіл запису | 1920х1080 |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Підтримувані формати флеш-карт | microSD |
| Режим запису | Циклічна |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Датчик удару | Є |
| Наявність GPS | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Кут огляду | 140 град. |
| Автономне живлення | Є |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Висота | 35 мм |
| Вага | 65 г |
- Ціна: 1 690 ₴









