-12%

SSD накопитель 2 Tb 2.5" SATA3 PATRIOT P220 P220S2TB25
14 107 ₴
12 454 ₴
- В наявності
- Код: 37542
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
SSD накопитель 2 TB Patriot P220 (P220S2TB25)
Patriot P220 – обладнаний новітнім контролером SATA III та зворотною сумісністю з SATA II. Завдяки продуктивності нового покоління і форм-фактору SATA 2,5 дюйма твердотільний накопичувач дійсно призначений для зручного зберігання всього, що вам потрібно, в одному місці.
| Виробник | PATRIOT |
| Серія | P220 |
| Об'єм | 2000 Gb |
| Форм-фактор | 2.5" дюйма |
| Інтерфейс | SATA |
| Опис інтерфейсу | SATA 6 Gb/s |
| Швидкодія | |
|---|---|
| Максимальна швидкість читання | 550 Mb/s |
| Максимальна швидкість запису | 500 Mb/s |
| Додаткові характеристики | |
| Тип флешпам'яті NAND | TLC |
| Розміри | 100 х 69.9 х 7 мм |
| Вага | 46 г |
Артикул P220S2TB25
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Patriot |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 2048 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Сумісність інтерфейсу | SATA (SATA/150), SATA II (SATA/300), SATA III (SATA/600), SATA Revision 3.1 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Швидкість зчитування | 550 Мб/сек |
| Швидкість запису | 500 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 7 мм |
| Вага | 46 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 454 ₴





