
Зовнішній жорсткий диск USB — 5 TB Seagate Expansion Portable (STKM5000400)
8 917 ₴
8 868 ₴
- В наявності
- Код: 37546
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Зовнішній жорсткий диск Seagate Expansion Portable Drive 5 TB STKM5000400 2.5 USB 3.0 Black
Підвищуйте свою продуктивність
Зовнішній жорсткий диск Seagate Expansion здатний за секунди збільшити потужність і ефективність системи, а також забезпечити вам високий рівень мобільності. З його допомогою ви зможете завжди носити із собою великий обсяг інформації та користуватися нею в будь-якому місці без прив'язки до комп'ютера або ноутбука. Це особливо актуально для тих, хто часто працює на виїзді: дизайнерів, архітекторів, журналістів та ін. Вам більше не потрібно видаляти файли з ПК, звільніть місце на внутрішньому жорсткому диску, переносячи їх на портативний жорсткий диск. Так ви збережете всю інформацію та підвищите продуктивність комп'ютера. Накопичувач сумісний із пристроями на Windows і Mac, а також з іншими цифровими пристроями, що підтримують стандарт USB 3.0.
Зовнішній накопичувач Seagate Expansion підтримує сучасний стандарт передавання даних USB 3.0 зі швидкістю до 5 000 Мб/с. А це означає, що будь-який обмін даними пройде дуже швидко та не змусить вас чекати.
Обсягу накопичувача Seagate Expansion до 5 Тб точно вистачить не тільки на те, щоб зберігати фото та текстові файли. Ви зможете мати під рукою колекцію фільмів і серіалів, а також бібліотеку навчальної та наукової літератури. Накопичувач ідеально підходить для зберігання й перенесення великих баз даних, дизайнерських проєктів, професійних портфоліо та ін. З ним будь-яка інформація, яка може знадобитися, завжди буде в швидкому доступі.
Під'єднайте диск до комп'ютера через порт USB і починайте роботу. Жорсткий диск автоматично розпізнається ОС Windows і Mac і не вимагає попереднього встановлення або налаштування. Щоб зберегти потрібний файл на жорсткому диску, просто перетягніть його в потрібну папку — і все готово. Підписа, що входить до постачання, на служби Rescue допоможе відновити дані, збережені на жорсткому диску, у разі їх пошкодження через непередбачені обставини.
| Призначення | Зовнішній |
| Тип накопичувача | HDD |
| Місткість накопичувача | 5 ТБ |
| Форм фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | USB 3.0 |
| Додатково | Вимоги до системи: - сумісний із більшістю операційних систем Windows і macOS - порт USB 3.0 (необхідний для високошвидкісного передавання даних через інтерфейс USB 3.0) |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 20.9 x 80 x 115.3 мм |
| Вага | 159 г |
| Країна виробник | США |
| Комплектація | Портативний жорсткий диск Seagate Expansion Кабель USB 3.0 завдовжки 45.72 см Посібник зі швидкого встановлення Слуг відновлення даних Rescue Data Recovery Services Гарантійний талон |
Артикул STKM5000400
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | HDD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 5120 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | USB 3.0 |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 13 мм |
| Вага | 159 г |
- Ціна: 8 868 ₴





