
Чохол для планшета Xiaomi Redmi Pad SE Cover чорний
1 550 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 37568
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Чехол UniCase Stand Cover для Xiaomi Redmi Pad SE - Black
UniCase Stand Cover — це компактний чохол у форм-факторі "книжка", який допоможе захистити ваш Xiaomi Redmi Pad SE від бруду, подряпин та інших неприємностей, які залишають на ньому свої відмітини. Його конструкція складається з двох компонентів: еластичного силіконового тримача та зовнішньої обкладинки з текстурованого поліуретану, поверхня якої не збирає відбитки та не ковзає в руках. У чохлі врахували розміщення всіх портів і апаратних клавіш, передбачивши для них спеціальні вирізи. Верхня кришка за потреби вміє складатися в підставку, даючи змогу дивитися відео та читати з екрана без потреби утримувати планшет у руках.
Чохол-книжка UniCase Stand Cover для Xiaomi Redmi Pad SE: основні переваги
- Зроблений цілком відповідно до форми та розмірів корпусу та щільно на ньому фіксується;
- Має всі необхідні отвори для безперешкодного доступу до камери, портів і клавіш;
- У разі падіння на підлогу приймає основну силу удару на себе, мінімізуючи одержувані пошкодження;
- Поверхня не збирає на собі відбитки пальців і не ковзає, знижуючи ймовірність випадання з рук;
- Легкий і неймовірно компактний — майже не збільшує апарат у вазі та габаритах;
- Кришка обкладинки складається в підставку для зручнішого перегляду відео.
id
ci-1002524
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Діагональ екрану пристрою | 10.6" |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Особливості | З підставкою |
| Матеріал | Поліуретан |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 255 мм |
| Ширина пристрою | 165 мм |
| Товщина пристрою | 12 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 550 ₴







