
Камера зовнішня HDTVI Hikvision DS-2CE10DF3T-F (3.6 мм)
2 299 ₴
- В наявності
- Код: 37633
- +380 (67) 249-48-482ий номер
HD-TVI-відеокамера 2 МП Hikvision DS-2CE10DF3T-F (3.6mm) ColorVu для системи відеоспостереження, метал
Кольорова мультиформатна HD-TVI-відеокамера DS-2CE10DF3T-F (3.6mm) для системи відеоспостереження високої роздільної здатності — 2 Mp (1920x1080).
Бренд: Hikvision
Що таке технологія HD-TVI
HD-TVI (High Definition Transport Video Interface) — відеоінтерфейс, розроблений techpoint, ґрунтується на перетворенні цифрових сигналів на аналоговий і передачі його через коаксіальний кабель, що розширює дальність передавання до 500 м і знижує вартість.
Призначення
Ця відеокамера призначена для організації ефективного охоронного відеоспостереження на базі технології HD-TVI за будь-яких погодних умов, як зовні приміщення, так і всередині. Камера призначена для встановлення у великих громадських і промислових об'єктах, як-от, наприклад, аеропорти, вокзали, банківські установи, заводи, елеватори, фабрики, логістичні та складські комплекси. А також на дрібніших локаціях: офіси, приватні будинки, магазини, СТО, автомийки, паркінги тощо.
Сумісність
HD-TVI відеокамера Hikvision DS-2CE10DF3T-F (3.6mm) сумісна з HD-TVI відеореєстраторами виробника Hikvision, до яких під'єднується у разі допомоги коаксіального кабелю.
Технічні характеристики відеокамери DS-2CE10DF3T-F (3.6mm)
Матриця
Відеокамера обладнана кольоровою матрицею 2 Mp CMOS з роздільною здатністю 1920x1080 пікселів. Швидкість захоплення відеозображення становить 25/30 кадрів на секунду.
Чутливість матриці становить 0.0005Lux@F1.0 – вдень, 0Lux з підсвіткою.
Об'єктив
Фіксований об'єктив HD-TVI відеокамери з фокусною відстанню 3.6 мм і кутом огляду по горизонталі 77°.
LED-підсвітка камери
Вбудована LED-підсвітка камери з технологією ColorVu дасть змогу освітити 20-метрову зону перед камерою навіть за невеликого освітлення, водночас режим зображення залишається кольоровим. Під час спрацювання вбудованого датчика освітленості вмикається LED-підсвітка, забезпечуючи чітке кольорове передавання зображення з камери навіть темної пори.
Корпус
Корпус камери Hikvision DS-2CE10DF3T-F (3.6mm) виконаний з металу. Клас захисту: IP67 (система класифікації ступеня захисту оболонки електрообладнання), що означає надійний захист внутрішніх компонентів від потрапляння пилу та вологи (RH90% Max), а також стійкість до перепадів температур (-40°C ~ +60°C).
Білий колір робить установлення цієї камери практично непомітним і підійде під будь-який екстер'єр.
Встановлення HD-TVI відеокамери
Монтаж HD-TVI камери спостереження гранично простий і виконується аналогічним способом, що й встановлення аналогової відеокамери:
- проведіть до місця майбутнього встановлення HD-TVI камери коаксіальний кабель і живлення;
- закріпіть кронштейн камери за допомогою саморізів із комплекту постачання;
- під'єднайте кабель відеосигналу з роз'ємами BNC до пристрою, що реєструє, та камери;
- спрямуйте об'єктив на зону, що охороняється.
Загалом
Вулична HD-TVI камера Hikvision DS-2CE10DF3T-F (3.6mm) чудово підійде для побудови ефективної й повноцінної системи охоронного відеоспостереження. Високі технічні характеристики камери, зокрема й надшвидкісний відеопроцесор, забезпечать чудову якість зображення, що передається, як удень, так і в нічну пору доби.
Артикул DS-2CE10DF3T-F
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | HD-TVI |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Застосування | Вулична |
| Тип матриці | CMOS |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | Програмне |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 20 м |
| Стан | Новий |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Загальні | |
| Напруга | 12 В |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Довжина | 161 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вага | 390 г |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
- Ціна: 2 299 ₴




