
IP камера Imou Bullet 2E 2 MP (IPC-F22FP)
2 800 ₴
- В наявності
- Код: 38265
- +380 (67) 249-48-482ий номер
IP камера Imou Bullet 2E 2 MP (IPC-F22FP)
Нічне бачення Smart Color
4 режими розумного нічного бачення забезпечують чіткі повноколірні або чорно-білі зображення навіть у повній темряві.
Інфрачервоний режим
Передові алгоритми ІЧ-підсвітки дають змогу отримувати чітке чорно-біле зображення навіть у повній темряві.
Кольоровий режим
Завдяки двом вбудованим прожекторам забезпечується нічне бачення в кольоровому режимі. Кольоровий режим також містить вуличне освітлення для вашого дому.
Розумний режим
У розумному режимі забезпечується нічне бачення з чорно-білим зображенням. Прожектори автоматично вмикаються у разі виявлення підозрілого руху, і під час інцидентів ви отримуєте насичене повноколірне зображення.
Режим вимкнення
Якщо нічне вуличне освітлення не потрібне, увімкніть режим вимкнення, щоб уникнути світлового забруднення.
Виявлення людей
Високоефективна технологія оброблення швидко знаходить цілі на зображеннях і відразу надсилає повідомлення на ваш смартфон, завдяки чому ви завжди знаєте, що відбувається та не отримуєте помилкові тривоги.
Відео з роздільною здатністю Full HD 1080p і кодек H.265
Матриця 1080p і передові алгоритми ІЧ-підсвітка забезпечують чітке зображення в будь-яку пору доби. Новітній кодек стискання H.265 дає змогу заощаджувати пропускну здатність мережі та місце для зберігання на 50%, зберігаючи якість відео.
Вбудовані прожектори
Якщо відеокамера виявляє вторгнення, Bullet 2E активно відлякує непроханих відвідувачів навіть до того, як ви помітите їх.
Подвійна антена та MIMO
Подвійна антена та технологія 2×2 MIMO забезпечують ефективне протистояння перешкод навіть на великій відстані.
Вбудований мікрофон
Високоякісний мікрофон записує чіткий звук під час відеоспостереження.
Повідомлення про тривоги
На ваш смартфон приходять повідомлення у разі виявлення руху, і ви завжди знатимете, що відбувається у вас вдома, хоч би де ви були.
Вбудована точка доступу Wi-Fi
Bullet 2E підтримує режим AP, тому ви можете передавати відеодані та відтворювати відеозаписи, навіть якщо Інтернет вимкнений.
Всепогодне виготовлення
Всепогодне виготовлення класу IP67 дає змогу використовувати пристрій у численних сценаріях.
Вневелика водонепроникна кнопка скидання
Натисніть і утримуйте 10 секунд, щоб перезавантажити камеру. Не потрібно знімати кришку, і працювати з камерою зручніше.
Диверсифіковане зберігання
Просте зберігання й доступ до відео через карту SD, мережевий відеореєстратор або хмару.
Облако Imou Cloud
Хмара Imou Cloud полегшує ваше життя завдяки тривожним повідомленням, передання відео в реальному часі та оновленням ПЗ натисканням однієї кнопки.
id reu-023 mc-3-000720
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Купольний |
| Застосування | Вулична |
| Тип матриці | CMOS |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Формат стиснення | H. 265, H. 264 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | Програмне |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Дальність LED підсвічування | 18 м |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Загальні | |
| Довжина | 148 мм |
| Ширина | 74 мм |
| Висота | 74 мм |
| Вага | 280 г |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність LED-підсвітки | Так |
- Ціна: 2 800 ₴






