Ігровий комплект Trust 4-in-1 (GXT1180RW) (23148)
Потужний звук
Покажи ворогам, що ти звик до смаження! Ігрова гарнітура Trust GXT 310D Radius з камуфляжним принтом у пустелі — це ваш вихід у бурхливе царство ігор. Ця гарнітура вирізняється чітким об'ємним звуком, тому ви завжди будете на крок попереду своїх ворогів. Незалежно від того, під'єднуєте ви гарнітуру до комп'ютера, ноутбука чи консолі, ви на шляху до гучних перемог.
Захопливий досвід
Гарнітура Radius повністю відкриє ваш потенціал. Він обладнаний потужними 40-міліметровими активними динаміками, які безпосередньо передають кожну деталь. Під'єднайте гарнітуру за допомогою допоміжного кабелю завдовжки 1 м, наприклад, до PS4, Xbox One або Switch, або подовжте кабель за допомогою подовжувального кабелю завдовжки 1 м для зручного під'єднання до ПК або ноутбука.
Переможіть недотримання
Розмовляйте зі своїми товаришами по команді, ніби ви всі в одній кімнаті. Чистий звук регульованого мікрофона гарантує, що недоймання більше не призведе вас до ураження.
Нескінченний комфорт
М'які та зручні амбушури в поєднанні з регульованим мікрофоном і наголов'ям забезпечують комфорт, необхідний для тривалих ігрових сесій. Ви готові стати наступним чемпіоном.
Особливість:
- Потужний звук
- М'які та зручні амбушури
- Регульований мікрофон і наголов'я
- Фіксований кабель завдовжки 1 м і подовжувальний кабель 50 см для консолі
- Кабель-перехідник завдовжки 1 м для ПК/ноутбука
mc-2-006709
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Тип | Клавіатура + миша |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 100 мм |
| Вага | 313 г |
| Стан | Новий |
| Клавіатура | |
| Тип клавіатури | Напівмеханічна |
| Наявність цифрового блоку | Так |
| Кількість клавіш клавіатури | 104 |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Дизайн миші | Для обох рук |
- Ціна: 1 299 ₴








