
5 МП Turbo HD відеокамера Hikvision DS-2CE11H0T-PIRLO (2.8 мм) з PIR датчиком і відлякуванням
1 650 ₴
- В наявності
- Код: 37635
- +380 (67) 249-48-482ий номер
5 Мп Turbo HD відеокамера Hikvision DS-2CE11H0T-PIRLO (2.8 мм)
Корпусна 5-мегапіксельна TurboHD відеокамера DS-2CE11H0T-PIRLO з інфрачервоною підсвіткою і вбудованим PIR датчиком від виробника Hikvision — прекрасний вибір для організації відеоспостереження за територією приватного будинку, офісу або підприємства. З її допомогою можна контролювати периметр поза приміщенням, а апаратний датчик тривоги допоможе уникнути помилкових спрацювань.
Камера виготовлена у форм-факторі Bullet, матеріал корпусу метал. Зовнішні інтерфейси представлені як косички з двома роз'ємами типу мама: живлення DC 12 В, інтерфейс BNC для під'єднання коаксіального кабелю та контакти виходу тривоги.
Одна з основних переваг камери — її бюджетна ціна, але попри це, камера обладнана сенсором із роздільною здатністю 5 Мп (2560х1440px), PIR датчиком із кутом 110°, об'єктивом із фокусною відстанню 2.8 мм і кутом огляду по горизонталі 85°, режимом день/ніч з дальністю ЛЕД-підсвітки до 20 метрів.
Хочеться зазначити деякі плюси пристрою — експлуатація за температур від -40 °C до +60 °C, ступінь захисту відповідає стандарту IP67, зручне регулювання в 3 площинах і наявність OSD-меню керування.
Особливості:
- 5 Мп High-performance CMOS
- Роздільна здатність 2560 х 1944
- Фіксований об'єктив 2.8 мм
- Вбудований PIR датчик, світлова сигналізація
- ІЧ-підсвітка до 20 метрів
- IP67
Артикул DS-2CE11H0T-PIRLO
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Тип матриці | CMOS |
| Роздільна здатність (Мп) | 5 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 20 м |
| Стан | Новий |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 5 Мп |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Ні |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Напруга | 12 В |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Довжина | 179 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вага | 358 г |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 650 ₴



