
SSD диск 2.5" SATA 3 PATRIOT P220 1Tb
7 365 ₴
6 446 ₴
- В наявності
- Код: 38292
- +380 (67) 249-48-482ий номер
SSD диск 2.5" SATA 3 PATRIOT P220 1Tb
Patriot P220 обладнаний найновішим контролером SATA III та зворотною сумісністю з SATA II. Завдяки продуктивності нового покоління і форм-фактору SATA 2,5 дюйма твердотільний накопичувач дійсно призначений для зручного зберігання всього, що вам потрібно, в одному місці.
P220 пропонує високу продуктивність із великим обсягом пам'яті до 2 ТБ. Завдяки швидкості читання й записування SEQ до 550 МБ/с і 500 МБ/с, а також швидкості довільного запису до 50 000 операцій введення-виведення за секунду, P220 може запропонувати високу продуктивність для будь-якого робочого простору за чудового співвідношення ціни і якості.
Завдяки найкращим у своєму класі компонентам і ретельним випробуванням під час виробництва, P220 також постачається з 3-річною обмеженою гарантією, щоб забезпечити повний спокій. P220 — це ідеальне рішення для зберігання даних для будь-якого робочого місця й користувача, якому потрібна оптимальна швидкість і місткість на день уперед.
Швидкості читання/записування = 550/500 МБайт/сек
Артикул P220S1TB25
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Patriot |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Сумісність інтерфейсу | SATA III (SATA/600) |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Швидкість зчитування | 550 Мб/сек |
| Швидкість запису | 500 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 7 мм |
| Вага | 46 г |
- Ціна: 6 446 ₴




