
SSD накопичувач 512 GB 2.5" SATA3 PATRIOT P220
4 787 ₴
4 210 ₴
- В наявності
- Код: 38293
- +380 (67) 249-48-482ий номер
SSD накопичувач 512 GB 2.5" SATA3 PATRIOT P220
Patriot P220 обладнаний найновішим контролером SATA III та зворотною сумісністю SATA II. Завдяки продуктивності нового покоління і форм-фактору SATA 2.5 дюйма твердотільний накопичувач дійсно створений для зручного зберігання всього, що вам потрібно, в одному місці.
P220 пропонує високу продуктивність і більший обсяг пам'яті, ніж будь-коли. Завдяки швидкості читання й записування SEQ до 550 МБ/с і 500 МБ/с, а також швидкості довільного запису до 50 000 операцій введення-виведення за секунду P220 може запропонувати високу продуктивність для будь-якого робочого простору за чудового співвідношення ціни та якості.
Модель P220 обладнана найкращими у своєму класі компонентами та проходить суворі випробування під час виробництва. P220 — ідеальне рішення для зберігання даних для будь-якого робочого місця й користувача, якому потрібна правильна швидкість і місткість для майбутнього дня.
Артикул P220S512G25
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Patriot |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Сумісність інтерфейсу | SATA (SATA/150), SATA II (SATA/300), SATA III (SATA/600) |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Швидкість зчитування | 550 Мб/сек |
| Швидкість запису | 500 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 7 мм |
| Вага | 46 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 GB |
- Ціна: 4 210 ₴



