
Колонка бездротова — акустика Pixus Bar Speaker чорна
1 516 ₴
1 317 ₴
- В наявності
- Код: 388323
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Колонка бездротова — акустика Pixus Bar Speaker чорна
IPX6 — РЕАЛЬНАЯ ЗАЩИТА ОТ ВОДЫ!
Компактний розмір із функціональним дизайном у поєднанні з надійним захистом від води — це нова Bluetooth колонка Pixus BAR! Портативна колонка Pixus BAR має захист від води за стандартом IPX6. Цей стандарт забезпечує надійний захист від дощу або потужних струменів води з будь-якого напрямку. Компактний розмір, якісний звук і захист IPX6 робить колонку Pixus BAR дійсно універсальною акустикою, яка рівномірно підходить як для домашнього використання, так і для відпочинку на природі під улюблену музику!
ДО 15 ГОДИВОГО МУЗИКИ
Колонка Pixus BAR має чудово збалансовані низькі та високі частоти, що забезпечує якісне відтворення ваших улюблених треків. Ще однією перевагою компактної колонки BAR є об'ємний акумулятор ємністю 2500 мА·год: на одному повному заряді колонка BAR подарує вам до 15 годин якісного звуку! Bluetooth колонка Pixus BAR — насолоджуйтеся якісним звуком багато годин!
ПОТУЖНИЙ ЗВУК
Попри свій компактний розмір 9.6 х 11.3 см, колонка Pixus BAR має динамік потужністю аж 15 Вт! Разом з Pixus BAR ви отримаєте гучний, об'ємний, і що не менш важливо, чистий, без скрипів і шумів, ЯКІСТВНИЙ ЗВУК! Pixus BAR — музичний звір у вашій кишені.
Також, завдяки Pixus BAR, ви можете посилити або поліпшити звук із комп'ютера або іншого девайса, приєднавши колонку через кабель, що йде в комплекті AUX-кабель!
НОВИЙ BLUETOOTH 5.3, ШВИДКЕ І КРАЩЕ!
Портативна колонка Pixus BAR обладнана новим чипом Bluetooth, який підтримує сучасну версію Bluetooth 5.3. Разом з Pixus BAR і Bluetooth 5.3 ви отримаєте: 4-кратний діапазон і 8-кратний обсяг даних, який можна передавати без затримок і фальстартів і збільшення швидкості роботи вдвічі. З'єднання колонки BAR з вашим смартфоном відбуватиметься швидше, затримки звуку та відео за динамічних кадрів в іграх будуть також набагато менше, фактично непомітні, порівнюючи з колонками на Bluetooth 5.1 або 5.0.
Також, з акустикою Pixus BAR, ви зможете легко приймати дзвінки за допомогою функції Hands Free, керувати музикою і звуком, навіть якщо колонка розміщена в декількох метрах від вас.
СТИЛЬНИЙ RGB СВІТЛО
Колонка Pixus BAR чудово підходить для створення затишних і веселих умов удома. Pixus BAR має яскраву, градієнтну, багаторазову RGB-підсвітку, яка доповнить вашу улюблену музику та допоможе задати веселий настрій. Щоб змінити колір RGB-підсвітки, досить один раз натиснути спеціальну кнопку «сонце», натискайте та вибирайте свій колір і стиль!
РЕЖИМ TWS! ОБ'ЄДНІТЬ ДВІ КОЛІНКИ
Pixus BAR підтримує функцію TWS (бездротова стереопара). Ви легко можете об'єднати дві колонки, перетворивши їх на портативну стереосистему потужністю 30 Вт. Щоб об'єднати колонки, зробіть такі дії: увімкніть дві колонки, на одній зробіть два короткі натискання на спеціальну кнопку «сонце», дочекайтеся з'єднання, далі відкрийте параметри Bluetooth і під'єднайте Pixus BAR. Докладніше інформація міститься в комплектній інструкції. Насолоджуйтеся стереозвуком разом із колонками Pixus BAR!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pixus |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Моно |
| Сумарна потужність звуку | 15 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Інтерфейси | Type-C |
| Мінімальна частота | 115 Гц |
| Максимальна частота | 18000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 96 мм |
| Висота | 113 мм |
| Вага | 0.37 кг |
- Ціна: 1 317 ₴








