
Внутрішній швидкісний диск SSD KINGSTON 512 GB M.2 Kc3000 NVMe 2280 (SKC3000S/512G)
9 974 ₴
8 476 ₴
- В наявності
- Код: 38359
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Внутрішній швидкісний диск SSD KINGSTON 512 GB M.2 Kc3000 NVMe 2280 (SKC3000S/512G)
Kingston KC3000 PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD забезпечує новий рівень продуктивності завдяки новітньому контролеру Gen 4x4 NVMe і технології пам'яті 3D TLC NAND.
Модернізуйте сховище та підвищте надійність системи, щоб справлятися з вимогливими робочими навантаженнями та збільшити продуктивність програмних застосунків, як-от 3D-рендеринг і створення контенту з роздільною здатністю 4K+.
Маючи високу швидкість читання/записування, ці накопичувачі забезпечують покращений робочий процес на високопродуктивних настільних і портативних комп'ютерах.
Вони ідеально підходять для досвідчених користувачів, яким необхідні найвищі швидкості з доступних на ринку.
Компактна конструкція M.2 2280 легко встановлюється в системні плати та забезпечує вищу гнучкість для прогресивних користувачів, які цінують швидкість відгуку та чудовий час завантаження.
Обсяг накопичувача 512 ГБ
Форм-фактор M.2 2280
Інтерфейс PCI Express 4.0 x4
Споживання енергії до 4.1 Вт
Швидкість записування 3900 МБ/сек
Швидкість зчитування 7000 МБ/сек
Тип пам'яті 3D TLC
Час вироблення на відмову 2 млн годин
Контролер Phison E18
IOPS (читання/записування) 450 000/900 000
TBW (ресурс записів) 400 ТБ
Додаткові дані
Підтримка TRIM
Енергоспоживання читання: 2.7 Вт; запис: 4.1 Вт; очікування: 0.0005 Вт
Артикул SKC3000S/512G
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Інтерфейс | PCI Exspress 4.0 x4 (0) |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 2.1 мм |
| Вага | 40 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 GB |
- Ціна: 8 476 ₴







