
Датчик температури та вологості ATuMAn Duka TH1
1 200 ₴
- В наявності
- Код: 37726
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Датчик температури та вологості (метеостанція) ATuMan Duka TH1 White
Великий і чіткий екран
Гігрометр обладнаний великим і тонким екраном, що забезпечує легкість читання показань. Це робить його зручним для швидкого оцінювання рівня вологості та температури в приміщенні.
Висока точність
Пристрій характеризується чутливими та точними датчиками, що гарантує надійність показань вологості та температури, роблячи його незамінним помічником у підтримці оптимального мікроклімату.
Довічна пам'ять налаштувань
Гігрометр передбачає функцію «життя пам'яті», що означає збереження налаштувань пристрою навіть після вимкнення від живлення, усуваючи потребу в повторному настроюванні.
Гнучкість настроювань
Пристрій дає змогу змінювати параметри чутливості в будь-який час і в будь-якому місці, забезпечуючи адаптацію до конкретних умов і вимог приміщення.
id tt-214109
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Тип метеостанції | домашня метеостанція |
| Вимірювання температури всередині приміщення | Так |
| Вимірювання вологості всередині приміщення | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Годинник | Так |
| Функція календаря | Так |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 77 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Вага | 0.06 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴





