
Зарядний пристрій UGREEN EU 65 W GaN CD244 (3 порти 2C + 1 A) прямокутний 10335
1 900 ₴
- Немає в наявності
- Код: 38411
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Зарядний пристрій UGREEN EU 65 W GaN CD244 (3 порти 2C + 1 A) прямокутний 10335 Сірий
Високошвидкісний зарядний пристрій Ugreen потужністю 65 Вт із 3 портами USB C підтримує Power Delivery 3.0, Quick Charge 4.0+/3.0, SCP, AFC, 5 В/2.4 А, Galaxy Super Fast Charging і PPS для швидкого заряджання. Підтримує вихід USB з потужністю 20 Вт для мобільних телефонів. MacBook Pro 13 дюймів/33 см повністю заряджається від 0 до 100% лише за 1.8 години. 2 порти USB-C та 1 порт USB-A ідеально підходять для швидкого заряджання всіх пристроїв USB-C нового покоління, як-от ноутбуки, планшети, смартфони та смартгодинник.
Один для всіх
Адаптер USB C сумісний практично з усіма пристроями, наприклад. Сумісний з MacBook Pro M1 16 дюймів/40.6 см, 14 дюймів/35.5 см і 13 дюймів/33 см, MacBook Air 13 дюймів/33 см, HP Spectre, Huawei MateBook, ноутбуком, iPad Pro M1 і планшетами iPhone 13 Pro/13, iPhone 12/12Pro/12P Max/11, AirPods Progafe і Magafe Galaxy S22/S21/S20/M32/S10/Note 10, Xiaomi Redmi Note 10, Poco X3 Pro, Huawei P4 P30 Pro/Mate 30, Mate20 и т.д.
Артикул UGR-10335
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 3.5 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Потужність | 65 Вт |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Напруга живлення | 220 В, 12 В, 5В |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина | 66 мм |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
- Ціна: 1 900 ₴





