-48%

Зовнішній акумулятор Hoco J102 Cool figure 10000 mAh (22.5W) білий
1 687 ₴
875 ₴
- В наявності
- Код: 38447
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зовнішній акумулятор Hoco J102 Cool figure 10000 mAh (22.5W) білий
- Міцна, зносостійка конструкція
- Стійкий до потертостей корпус
- Приємна на дотик поверхня
- Акумулятор дуже легкий і зручний під час транспортування
- Поміщається в будь-яку сумку або навіть кишеню
- Швидко та якісно заряджає будь-який портативний пристрій
- Вбудовані функції надшвидкого заряджання QC 3.0 і PD 3.0
Якщо ваш девайс підтримує функцію швидкого заряджання QC або PD, то він заряджатиметься удвічі швидше
Вбудована система захисту від:
- перенапруги на вході та виході;
- перегрівання та перепадів напруги;
- короткого замикання;
- перезаряджання та повного розрядження
- Передбачена функція заощадження енергії
Дає змогу підживлювати відразу 2 пристрої
Наявність світлодіодного цифрового дисплея, що показує заряд батареї в реальному часі
EAN 6931474783615
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від USB |
| Роз'єми | micro USB |
| Набір перехідників | Так |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 3000 мА |
| Особливості | Дисплей, Протиударний корпус, Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 109 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 18 мм |
| Вага | 203 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 875 ₴





