
Зовнішній жорсткий диск 2.5 ADATA USB 3.1 DashDrive Durable HD330 1TB синій
3 900 ₴
- Немає в наявності
- Код: 38468
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Зовнішній жорсткий диск 2.5 ADATA USB 3.1 DashDrive Durable HD330 1TB синій
Приголомшлива міцність
Зовнішній жорсткий диск HD330 компанії ADATA місткістю 1 ТБ забезпечує збереження ваших даних завдяки використанню силіконового чохла зовні, а також запатентованих вібродатчиків ADATA і програмного забезпечення HDDtoGO з AES-256-бітним шифруванням всередині. Однак, попри свою міцність, HD330 вирізняється тонким форм-фактором у 16.2 мм, тому на нього приємно дивитися та зручно переносити.
Міцний зовнішній захист
Міцний захист HD330 починається зовні — з довговічного, амортизувального силіконового чохла, здатного витримати удари, падіння й усі життєві негаразди.
Більше пам'яті для резервування даних
У наше століття відеоконтенту високої чіткості занадто багато пам'яті не буває. Завдяки місткості в 1 ТБ, з HD330 ви завжди захищені та готові до резервного копіювання всіх пісень, фільмів, світлин та іншої інформації.
Повний захист від помилок і пошкоджень секторів
Дуже мало жорстких дисків і далі працюють навіть після падіння або ударів, унаслідок яких з'являються помилки та пошкоджені сектори. Завдяки запатентованим вібродатчикам ADATA, вся робота диска припиняється в разі виявлення механічних ударів. Робота поновлюється, щойно мине загроза. Користувач отримує повну інформацію з чітким індикатором стану.
Безпека даних забезпечується шифруванням за протоколом AES
Програмне забезпечення HDDtoGO з AES-256-бітним шифруванням і захистом паролем дає змогу зберегти важливі дані від сторонніх очей.
До комплекту постачання входить кабель USB.
Артикул AHD330-1TU31-CBL
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ADATA |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | HDD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Об`єм буфера | 128 MB |
| Інтерфейс | USB 3.1 |
| Швидкість обертання | 5400 об/хв |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 110 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 132 мм |
| Ширина | 89 мм |
| Висота | 16 мм |
| Вага | 190 г |
- Ціна: 3 900 ₴







