
Портативний жорсткий диск USB 3.2 ADATA DashDrive Durable HD650 2TB синій
4 950 ₴
- Немає в наявності
- Код: 38469
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Портативний жорсткий диск USB 3.2 ADATA DashDrive Durable HD650 2TB чорний
Великі обсяги дають змогу зберігати більше даних
Точність відтворення даних зростає, розмір файлів надалі зростає. Відео мають формат 4К, а скоро і 8К, ігри займають багато місця, і ця тенденція росту зберігається. Настав час для дисків більшого обсягу. Жорсткий диск обсягом до 5 Тб, набагато більше зовнішніх жорстких дисків попереднього покоління, вирізняється високими швидкостями порту та тим, що немає потреби заряджати.
Сліпучі синій СД-індикатор
Портативний жорсткий диск HD650 має яскравий синій LED-індикатор, що показує стан живлення й передавання даних.
Захисна поверхня
Корпус виготовлений із міцного композитного пластику, надстійкого до подряпин і пошкоджень.
Призначено для ігрової консолі
HD650 підтримує під'єднання до ігрових консолей і може використовуватися як резервне сховище ігор, які не використовуються зараз.
Артикул AHD650-2TU31-CBL
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ADATA |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | HDD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 2000 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Об`єм буфера | 128 MB |
| Інтерфейс | USB 3.2 |
| Швидкість обертання | 5400 об/хв |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 110 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 127 мм |
| Ширина | 99 мм |
| Висота | 276 мм |
| Вага | 390 г |
- Ціна: 4 950 ₴






