Зовнішній жорсткий диск Apacer USB 3.1 AC532 1 TB білий
Прогресивна система внутрішньої підвіски захищає від вібрації, випадкового падіння й впливу зовнішніх сил під час роботи з диском.
"Твердий" захист даних робить AC532 чудовим вибором для портативного зберігання! Підтверджено тестами на падіння з висоти 1 метр.
Чотири кути AC532 покриті грубими текстурами, а продумана конструкція корпусу, з покриттям, яке з двох боків, не тільки спрощує утримання й перенесення, але також дає змогу уникнути випадкового вислизання й падіння диска.
AC532 пройшов перевірку на під'єднання/вигляд роз'єму 10 000 разів. Крім того, він відповідає міжнародним стандартам CE, FCC, RCM і BSMI, гарантуючи безпеку для користувачів.
Портативний жорсткий диск Apacer разом із програмою Apacer Data Manager надають безпечну та зручну платформу для зберігання даних, яка підтримує односпрямовану та двобічну синхронізацію, дає можливість резервного копіювання важливих особистих файлів і ефективно підвищує продуктивність роботи, що робить Ваше життя ще комфортнішим завдяки зручній цифровій системі. зберігання даних!
- Форм-фактор 2,5"
- Розмір 132.4 x 82 x 16.1 мм
- Вага 190 г
- Країна-виробник Тайвань
- Країна реєстрації бренда Тайвань
- Технологія HDD
- Швидкість передавання даних 5 Гбіт/с
- Швидкість обертання шпинделя 5400 об/хв
- Тип живлення USB
- Комплект постачання Кабель USB 3.1 Gen1
- Місткість накопичувача 1TB
Артикул AP1TBAC532W-1
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | HDD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Об`єм буфера | 16 MB |
| Інтерфейс | USB 3.1 |
| Швидкість обертання | 5400 об/хв |
| Зовнішня швидкість передачі даних | 5000 Мб/сек |
| Пропускна здатність | 5000 Мб/сек |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 132 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Висота | 16 мм |
| Вага | 190 г |
- Ціна: 2 550 ₴





