
Накопичувач твердотільний SSD Apacer AS340X 120GB 3D NAND (550/520 MB/sec)
2 075 ₴
1 776 ₴
- В наявності
- Код: 38473
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Накопичувач твердотільний SSD Apacer AS340X 120GB 3D NAND (швидкості 550/520 MB/sec)
AS340X — новий твердотільний накопичувач Apacer. Він має інтерфейс SATA III та забезпечує швидкість передавання 6 Гб/с, що дає змогу досягти швидкості читання/запису до 550/500 МБ/с. Чудовий варіант для апгрейду
Доступ моделі AS340X також пропонує додаткові обчислювальні можливості.
Завантаження та виконання програми займе лише кілька секунд. Завдяки програмному забезпеченню SSD Utility від Apacer користувачі можуть відстежувати всю необхідну інформацію про стан своїх дисків без додаткових витрат.
Висока продуктивність і надійність AS340X має збільшений термін експлуатації, а також оптимізовану стабільність роботи, яка зберігатиметься навіть після багатьох років використання
Характеристики:
- Стан товару Нове
- Гарантія в місяцях 12
- Інтерфейс SSD SATAIII
- Місткість SSD 120GB
- Форм-фактор SSD 2.5"
- Модель SSD AS340X
- Максимальна швидкість читання до 520 МБ/с
- Максимальна швидкість записування до 550 МБ/с
- Тип накопичувача Зовнішній
- Колір SSD Black
- Бренд Apacer
- Група ємності 120Gb — 128Gb
- Тип елементів пам'яті 3D NAND TLC
Артикул AP120GAS340XC-1
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 120 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Швидкість зчитування | 550 Мб/сек |
| Швидкість запису | 520 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 7 мм |
| Вага | 75 г |
- Ціна: 1 776 ₴





