Мережевий зарядний пристрій Type-C для Samsung (EP-TA800, 25 W, PD) без кабелю (біле) OEM
роз'єм кабелю: USB Type-C
кількість роз'ємів: 1
стандарт швидкого заряджання: Samsung Super Fast Charging
USB Power Delivery, USB Power Delivery 3.0
максимальний вихідний струм: 3 А
максимальна вихідна потужність: 25 Вт
особливості: швидке заряджання
id atr-01399009008011007596
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Вихідна потужність | 25 Вт |
| Потужність | 25 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кабель в комплекті | Без кабелю |
| Сила струму (А) | 3.0 A |
| Швидка зарядка QC|PD | Да |
| Доп. роз'єми | Type-c |
| Зарядка за технологією QI | Немає |
| Показник заряду | Без показника |
| Потужність (W) | 25W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴





