
Зарядний пристрій для акумуляторів LP AC-020 12 V 12 A 144 W (LP14575)
1 191 ₴
- Немає в наявності
- Код: 14575
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Малогабаритний зарядний пристрій LP AC-020 12 V 12 A призначений для олив'яно-кислотних акумуляторних батарей типу AGM, AGM — мультигель і GEL.
Пристрій забезпечує повний заряд акумуляторної батареї, автоматично вимикається у разі повного заряду акумулятора режим 12V вимкнення за заряджання АКБ 14,5V. Принцип роботи зарядного пристрою дає змогу істотно знизити час заряджання батареї, а також запобігає «закипанню» акумулятора
Світлодіодна індикація режимів роботи: червоний — йде заряджання; зелений — заряджання завершене або пристрій не під'єднаний до акумулятора.
Технічні характеристики:
Напруга: 12V
Ток заряда: 12V 12А.
Вага, кг 0.47
Вхідна напруга, V 110-240
Вихідна напруга, V 12
Робоча напруга, V 220
Напруга повного заряду, V 14.5
Вихідна потужність, W 144
Вихідний струм, A — 12
Довжина, мм 160
Ширина, мм 75
Висота, мм 55
Гарантія, міс 12
id lp-14575
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Струм заряду | 12 А |
| Кількість режимів заряду | 1 |
| Номінальна потужність | 144 Вт |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 1 шт. |
| Наявність амперметра | Ні |
| Наявність вольтметра | Ні |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 160 мм |
| Висота | 55 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | зарядні пристрої для АКБ |
| Вхідна напруга | 110-240 |
| Вихідний струм | 12 |
| Вихідна напруга | 12 |
| Індикація | LED |
| Вихідна потужність | 144 |
| Вага (кг) | 0.47 кг |
| Номінальна робоча напруга | 220 V |
- Ціна: 1 191 ₴








