
Розумна указка Hoco Smart PPTturning pen GM200 — бездротова 2.4 Ггц дальність 100 м
356 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 38553
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розумна указка Hoco Smart PPTturning pen GM200 — бездротова 2.4 Ггц дальність 100 м
Hoco Smart PPT697 turning pen GM200 являє собою розумну лазерну указку, яка стане Вашим надійним помічником у проведенні різних презентацій. За допомогою цього компактного ґаджета Ви можете переводити увагу аудиторії на конкретні елементи зображення, перемикати слайди, вмикати весь режим, а також відкривати гіперсилки. Червоний лазер чудово виділяється на будь-якому тлі. Вказівка не вимагає встановлення додаткових драйверів для роботи, а також працює тривалий час усього від однієї батарейки. GM200 також сумісна з безліччю різних пристроїв, а частота 2.4 ГГц надає стабільне та швидке під'єднання.
Характеристики:
радіус дії: 100 м
частота під'єднання: 2.4 ГГц
розмір: 140.2х20.4х14 мм вага: 22 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Червоний |
| Дальність свічення | 100 м |
| Живлення | Акумулятор |
| Матеріал | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Розміри | |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Вага | 22 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 356 ₴










