Сфера застосування: Зарядний пристрій 48 V (58.4 V) — 4A-192W використовують для заряджання літій-залізо-фосфатних акумуляторних батарей.
Для заряджання LiFePO4 акумуляторів за допомогою спеціальних пристроїв використовують такий алгоритм: постійний струм/постійна напруга. Такий принцип забезпечує швидке заряджання АКБ без ризику перезарядження.
Щоб продовжити термін експлуатації та уникнути пошкодження батареї, літій-залізо-фосфатні акумулятори не рекомендується заряджати пристроями, призначеними для інших типів АКБ.
Вхідна напруга: AC 110-240V
Вихідна напруга: 48V
Вихідний струм: 4A
Світлодіодна індикація (червоний — йде заряд; зелений — батарея заряджена)
Вхідна напруга, V — 110-240
Вихідна напруга, V — 48
Робоча напруга, V — 220
Напруга повного заряду, V — 58.4
Вихідна потужність, W — 192
Вихідний струм, A — 4
Вага 480 грамів
Бренд: LogicPower
- Штрих-код: 6900145880014
- Гарантія, міс: 12
id lp-14588
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Напруга зарядки | 48 В |
| Номінальна потужність | 192 Вт |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 160 мм |
| Висота | 55 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | зарядні пристрої для АКБ |
| Вхідна напруга | 110-240 |
| Вихідний струм | 4 |
| Вихідна напруга | 48 |
| Індикація | LED |
| Вихідна потужність | 192 |
| Вага (кг) | 0.48 кг |
| Номінальна робоча напруга | 220 V |
- Ціна: 1 856 ₴







